Ochrona danych osobowych

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych to dla nas kwestie o strategicznym znaczeniu. Dlatego dbamy o spełnianie wymagań wynikających z przepisów i starannie przygotowaliśmy się na wejście w życie nowych regulacji.

W związku z nadchodzącymi przepisami, realizujemy obowiązek informacyjny określony w art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU)*, Poniżej znajdziecie Państwo stosowne klauzle informacyjne – zachęcamy do zapoznania się z nimi.

* Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rade (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO)